07 Ağustos Pazartesi Gökyüzü

73

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Erken saatlerde kendinizi savaşçı, dediğim dedik, hedefe odaklı hissetmeniz mümkün.
❗️Ay Plüton kare açısı ile pazartesi gününe uyanacağız. Ruhsal anlamda yaşadığınız yoğun duygular iç dünyanızda gerilim meydana getirebilir. Derin değişim dönüşümler yaşamanız söz konusu olabilir.
🌑07:12 ile 09:24 arası Ay boşlukta. Bu saat aralığında önemli bir karar almayın, imza atmayın. Ay’ın boşluktan çıkmasını bekleyin. Rutin işlerinize devam edin.
🌜Sonrasında Ay Boğa burcuna geçiyor. Maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
🎉Akşam saatlerinde Ay Satürn sekstil. İlişkinizde yaşadığınız sorunları son derece ciddi bir şekilde masaya yatırabilir, çözüm yolları geliştirebilirsiniz. Eğer bitirmek istediğiniz yarım kalmış projeleriniz varsa ilerleme kaydedebilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olacak ancak üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu