07 Ağustos, Bugün Gökyüzü

24

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün problemleri fazla ciddiye almak işinize gelmez. Duygularınızın esiri olmak kendinizi baskılamak istemezsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak, öncelikle kendi zevklerini tatmin etmek eğilimindesinizdir. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir araya gelme arzusu yoğundur.
🌟Sabah saatlerinde Ay Jüpiter üçgen. Kendinizi çok şanslı, mutlu, huzurlu hissederek güne başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size huzur ve rahatlık verdiğini düşünerek onlara yardım elinizi uzatmak isteyeceksiniz.
✨Öğleden sonra ise Ay Güneş üçgen. Hem fiziksel hem psikolojik olarak kendinizi güçlü hissettiğiniz için ruhsal anlamda da rahatlayacaksınız. Hissettiğiniz olumlu enerjiler çevrenizdeki kişilere de etki edecektir. Grup aktivitelerinde bulunmak, eğlenceli organizasyonlar yapmak için çok güzel enerjiler söz konusu.
💥Gün boyu Mars Satürn karesi etkili. Yakın çevrenizdeki bir büyüğünüzün size yaptığı eleştiriler kafanızı kurcalayabilir. Bu kişinin uyarılarını dikkatli bir şekilde dinleyip kapasitenizi artırma konusunda bazı kararlar alabilirsiniz. Gereksiz yere endişe ve kuruntulara kapılmaktan ve vesveselerden kaçının.
🌟Gece ise Ay Kiron üçgen. Duygusal yaralanmalarınızı şifalandıracak bazı olaylarla karşılaşabilir ve sevdiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu