06 Temmuz, Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
💥Sabah erken saatlerde Ay Merkür ile kare. Özellikle ilişkilerde kritik saatlere işaret eder. Kafa karışıklığı, mantıklı düşünememek, duygulara yenilmek durumları söz konusudur. Olayların fazla üstünde durmadan akışta kalmaya çalışın.
💥Öğleden sonra Ay Jüpiter karşıt. Bu sefer karşınızdaki kişiye meydan okuma isteği içersinde olup dürtülerinizle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Kimi zaman aşırı iyimser olmak ve başkalarına yardım etmek duyguları ağır basar. Özgürlük ihtiyacı herzamankinden daha yüksek olup üzerindeki yüklerden ve engellerden kurtulmak istersiniz. Üzerinizdeki sorumluluklarımızı yerine getirmek sizin için oldukça zor olacak.
💥Gece saatlerinde ise Ay Güneş kare. Ruhunuzda hissettiğiniz gerginlik sizi alınganlığa, mutsuzluğa ve tatminsizliğe itebilir. Kendinizi sürekli haklı görmekten vazgeçin, aksi taktirde hiçbir zaman çevrenizdekilerle uzlaşmaya varamazsınız. Unutmayın küçük şeyleri büyütürseniz büyük krizlere kapı açarsınız.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu