06 Şubat Pazartesi Gökyüzü

38

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
✨Gün boyu Merkür Neptün sekstil. Bugün olayların en derinine inmek ve gerçek yüzünü araştırmak için son derece istekli olacaksınız. Özellikle sıkı araştırma gerektiren konularda disiplinli çalışabilir, konsantre olabilir ve sonuç alabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçirmek irdelemek olumlu ve olumsuz yönlerini tartmak arzusu doğabilir.
❗️Öğleden sonra Ay Satürn karşıt. Bu saatlerde depresif, yalnız, mutsuz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almaktan kaçının, çünkü yanlış yönlere sapabilirsiniz. Sanki hiçbir şey hissedemiyormuş dönüp kalmış gibi olabilirsiniz. Bu enerjilerin geçici olduğunu bilmenizde fayda var.
🌑17:15 -00:14 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu