06 Ocak Cuma Gökyüzü

19

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor . Kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlara anaç tavırlar gösterebilir, sorunlarına çözüm bulmak isteği içinde olabilirsiniz.
✨Bugün Ay / Ay Düğümleri ile olumlu açı yapacak. Bu enerjiler yapacağınız iş görüşmelerinde toplantılarda sizi destekleyecek. Bu nedenle önemli bir kişi ile buluşacaksanız bu günü tercih edebilirsiniz. Moraliniz yüksek olacak.
❗️Akşam üzeri Ay Kiron kare. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Gerekli testlerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim.
💫Gece ise Ay Uranüs sekstil açıda. Bitirmeniz gereken işler varsa son derece tezcanlı bir şekilde bunları yapmak isteyeceksiniz. Uranüs‘ün sizi dürten, motive eden ve heyecan aramaya yönlendiren enerjisi nedeniyle evinizde oturmakta güçlük çekecek, farklı bir ortamda deşarj olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla güzel bir yere program yapıp geceyi mutlu bir şekilde sonlandırabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu