06 Kasım Pazartesi Gökyüzü

31

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Sabah erken işyerinde kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
❗️Sabah saatlerinde Merkür Uranüs karşıt açıda. Beklemediğiniz bir kişiden alacağınız bir telefon ya da haber sizi şaşırtabilir ve üzebilir. Telaşlı tavırlarınız nedeniyle ufak tefek bazı kazalarla yararlanabilirsiniz, bu nedenle dikkatinizi açık tutun.
🎊Bugün Venüs Plüton üçgeni etkili olacak. Aşk ilişkinizde aranızdaki duygusal bağları daha güçlendirip ve birbirinize daha sıkı kenetlenebilirsiniz. Birlikte derin değişim ve dönüşümler yaşamanız söz konusu olabilir. Başarması güç işlerin üstesinden gelebilirsiniz.
🌑10:25 -22:39 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçecek. Bu saatten sonra haftanın geri kalan günlerini planlamak, detaylı programlamak ve önünüzü görmek isteyebilirsiniz.
💥Az bir zaman sonrasında da Ay Satürn ile karşıt açı yapacak. Kendinizi içine kapalı karamsar bir ruh haline bürünmüş bulabilir ve yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu enerjilerin geçici olduğunu bilerek sakin ve anda kalmaya çalışın. Sevdiğiniz bir hobinizle uğraşmanız veya hoşunuza gidecek bir kitapla vakit geçirmeniz sizi rahatlatabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu