06 Ekim, Bugün Gökyüzü

10

🌑01:45-15:46 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçecek. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
✨Gün boyu Merkür Plüton üçgen. Özellikle gizemli ve derin içerikli konulara ilginiz fazlasıyla artabilir. Geniş algılama kapasitesiniz aktive olacağı için merak ettiğiniz konularda detaylı araştırmalar yapabilir ve bilgiler edinebilirsiniz. Bir konunun özüne inmek adına aradığını bulana kadar araştırma içgüdüsü fazlasıyla yüksek olacak. Kendi iç dünyanıza dönerek hislerinizi derinlemesine analiz etmek de isteyebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgiler hayatınızı değiştirecek yönde olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu