06 Aralık Salı Gökyüzü

24

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde inatçı, dediğim dedik tavırlar sergilemekten kaçının.
🔥Gün boyu Merkür Jüpiter kare. İşlerinize odaklanma ve uygulama konusunda zorluk çekebilirsiniz. Özellikle yolculuk, eğitim öğrenim, kültürel ve dini konular da bir takım zorluklarla baş etmek zorunda kalmanız söz konusu. Yapamayacağınız sözler vermekten kaçının.
💥Sabah erken saatlerde Ay Satürn kare. İçinizden engelleyemediğiniz bir şekilde taşan negatif duygu ve düşünceler sizi fazlasıyla zorlayabilir. Eğer önemli bir iş görüşmeniz varsa öğleden sonraya ertelemenizi tavsiye ederim. Sabahtan patronunuzla görüşme yapacaksınız işler rayında gitmeyebilir. Geçmişteki olumsuz tecrübelere takılmak yerine onlardan ders almaya çalışın.
🌟Daha sonrasında Ay Neptün sekstili etkili olacak. Çevrenizdeki insanlara karşı hassaslaşacak ve onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Ancak fazla verici olup onların sizi suistimal izin vermeyin. Yalnız kalıp iç dünyanıza çekilmek hoşunuza gidecek.
✨Öğle saatlerinde Ay Plüton üçgen. Kafanızı bir şeye takıp onu gerçekleştirmek için güçlü bir irade gösterebilirsiniz. Sonuna kadar götürmek istediğiniz bir iş varsa bu saatleri tercih edin.
💫Akşam Ay Jüpiter sekstil. Akşam saatlerinde kendinizi oldukça şanslı, mutlu ve iyi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla veya sevgilinizle bir araya gelip duygusal paylaşımlarda bulunmak için enerjiler çok güzel.
🌑22:01-23:48 arasında Ay boşlukta. Sonrasında İkizler burcuna geçiş yapacak. Bu saatler arasında önemli bir karar almamaya dikkat edin. İşler beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve sürüncemede kalabilir. Ay’ın İkizler burcuna geçişi ile birlikte iletişim, haberleşme konularında daha aktif olacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu