06 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

184

 06 Aralık Cumartesi Bugün Gökyüzü;

 İletişim yönü güçlü, entelektüel, zeki İkizler Burcu’nda hareket eden Ay meraklı olduğumuz konularda bilgi toplama, bağlantılar kurma ve bunları etrafımızdaki insanlara yayma imkânını bize verecek. Deneyimlere açık bir gündeyiz. Ancak tutamayacağımız vaatlerde bulunmamaya, plansız hareket etmemeye dikkat etmeliyiz.

10:30’da Ay Yay burcundaki Merkür ile karşıt açı içerisinde. Aynı saatlerde Ay Koç burcundaki Retro Uranüs ile sekstil açı yapacak. Uluslar arası işlerde yapacağımız önemli toplantı ya da anlaşmalara dikkatle yaklaşmalıyız. Ayrıca eğitim konularında vereceğimiz kararlar sonrasında pişman olacağımız sonuçlara neden olabilir. Doğru yönü bulmakta zorlanacağımız için bilirkişilerden yardım almak son derece akılcıdır. Özellikle bilgi alışverişi ile ilgili girişimde bulunacağımız zaman akşamüstü saatlerini tercih etmemiz daha uygun. Aynı zamanda zihinsel konsantrasyonumuzun yoğun olduğu bu saatlerde ara ara dinlenmeli ve kendimizi fazla yormamaya dikkat etmeliyiz. Özellikle yaratıcı çalışmalarda bulunanlar gezegenlerin bu enerjisinden olumlu bir şekilde faydalanabilirler.

14:29’da Ay Yay burcundaki Güneş ile karşıt açı içerisinde. Öğle saatlerinde iş ortamımızda ast veya üstlerimizle aramızda gerginlik yaşamamız söz konusu. Bu nedenle fazla mücadeleci bir tavır içine girmemeye dikkat etmeli. İletişim yönünden bazı problemler yaşayabiliriz. İçsel gerilimimizi dışa yansıtmamaya önem vermeliyiz.

Gece 05:30’da Ay Aslan burcundaki Jüpiter ile sekstil açı yapacak. Gecenin bu saatleri uyanık olanlar birden kendilerini aşırı yeme içme isteği içinde bulabilirler. Metabolizmamızı bozmamaya dikkat etmeli.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.