06 Ağustos Pazar Gökyüzü

29

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
🌟Sabah saatlerinde Ay Güneş üçgen. Başarmak istediğiniz projeleriniz, bekleyen işleriniz varsa kolaylıkla halledebilirsiniz. Yeni bir kişi ile iş toplantısı yaparsanız rahatlıkla kendinizi ortaya koyabilir, orta yolu bulabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz.
❗️Öğleden sonra Ay Kiron ile kavuşumda. Sağlıkla ilgili bazı konular tekrar gündem maddesi olabilir. Kendinizi ihmal etmeyin, dengeli beslenmeye, spor yapmaya özen gösterin.
💫Gece saatlerinde Ay Venüs üçgen. Romantik paylaşımlarda bulunmak için çok güzel enerjiler mevcut. Arkadaşlarınızla doyasıya eğlenmek için de planlar yapabilirsiniz. Hayatın güzel ve yaşanılası olduğunu düşüneceğiniz bir gece olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu