05 Temmuz Bugün Gökyüzü

24

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
✨Bugün Mars Boğa, Merkür ise Yengeç burcuna geçiyor. Maddi kaynaklarınızı koruma ve bunları arttırma ihtiyacı daha fazla gündeme gelecek. Aile, çocuklar ve özellikle anneniz ile ilgili konular sizin için ön plana çıkacak. Onların ihtiyaçlarını karşılamak ve daha fazla fedakarlık yapmak isteyebilirsiniz.
💥Akşam saatlerinde Ay Neptün karşıt. Kendinizi zayıf, güvensiz, tuhaf bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Aşırı hassas, şüpheci ve endişeli olmanız sizi zorlayabilir. Çok küçük bir olay bile kendinizi suçlu hissetmenize neden olabilir. Rahatlamak için keyif verici maddelere yönelmemeye dikkat etmeli.
⭐️Gece ise Ay Plüton üçgen. Tutkular, ihtiraslar güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. Kendinizi daha kolay ifade edebilir, derinlerde yatan hislerinizi partnerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz.
🌑21:03-01:24 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu