05 Nisan Çarşamba Gökyüzü

25

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. 🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Mars kare. Güne son derece stresli, gergin bir ruh halinde uyanabilirsiniz. Ani öfke patlamalarına karşı uyanık olmalısınız.
🌟Bugün itibariyle Güneş Kiron ile kavuşum yapacak. Geçmişteki travmalarınızı şifalandırmak, içsel anlamda büyümek için bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi karşı tarafa daha rahat ifade edebilirsiniz. Başkalarının yaralarına da şifa olmak için el uzatmak ruhunuza iyi gelecektir.
💫Aynı zamanda Merkür Satürn sekstilinin etkisi altında olacağız. Yapacağınız işlerde pratik ve analitik düşünme beceriniz artacak. Sizin için önemli kapıları aralayacak yetkili kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınıza ulaşabilmek için disiplinli bir şekilde çalışmak arzusunda olacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu