05 Kasım Pazar Gökyüzü

24

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
❗️Sabah saatlerinde Ay Jüpiter kare. Kendinizi yakınınızdaki kişilerden üstün görerek can yakıcı bazı sözler sarf edebilirsiniz. Şunu hiçbir zaman unutmayın ki kibirli tavırlar karşınızdaki kişi kadar sizin canınızı da yakar. Bu enerjiler altında zor olsa da mütevazi tavırlar göstermeye çalışın.
💥Gün boyu Ay Güneş ile kare açıda. Oldukça alıngan ve duygusal bir ruh halinde olacağınız için size yapılan bir hareketi fazlasıyla büyütebilirsiniz. İlişkiniz iyice gerginleşebilir, hatta aranızda bir anda büyük bir kavgada kopabilir.
💥Öğleye kadar Güneş Jüpiter karşıt. Ruh halinizi dengelemek ve kendinizi biraz mutlu etmek için para harcama yoluna gitmeyin. İhtiyacınız olmayan şeyleri satın alarak abartılı bir şekilde israf yapabilirsiniz. Fazla özgüvenli olmanız yanlış adımlar atmanıza neden olabilir.
💥Sonrasında ise Ay Mars kare. Sakarlık ve dikkatsizlik nedeniyle kendinize zarar vermemeye çok dikkat edin. Kavgaya açık bir ruh halinde olacağınız için trafikte de sakin olmaya özen gösterin. Yoga, meditasyon, spor yaparak rahatlamaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu