05 Ekim, Bugün Gökyüzü

15

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
🌟Sabah saatlerinde Ay Güneş ile üçgen açıda. Bu sabah kendinizi son derece pozitif ve mutlu hissettiğiniz için işe gitmekte zorlanmayacaksınız. Özellikle grup aktivitelerine katılmak, önemli iş görüşmeleri ve toplantılar için bu saatleri tercih edebilirsiniz.
❗️Öğle saatlerinde Ay Ay Düğümleri İle uyumsuz açıda. Karşınıza çıkacak bazı olumsuz olaylar moralinizi bozmasın. Kendinizi aktif, dinamik tutmaya çalışın. Günlük rutin işlerinde devam ederek anda kalmaya önem verin.
💥Akşam saatlerinde Ay Uranüs Satürn karesi ile etkileşimde. Bir anda planlarınızı bozacak, sizi huzursuz edecek, dengeleri değiştirecek ani olaylar karşınıza çıkabilir. Satürn’ün kısıtlayan enerjisi sizi daraltırken isyankar bir tutuma sürükleyebilir. Eğer değişime açık biriyseniz bu enerjilerin bağımlıktan kurtarıcı yönünü kullanabilirsiniz.
💫Gece geç saatlerde Ay Mars ile üçgen açı yapacak. İçinizde bir şeyleri bir an önce bitirme heyecanı hissedebilirsiniz. Enerjiniz yükseleceği için sevdiğiniz bir işe kanalize olabilir yaptığınız işten böylece verim alabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu