05 Aralık Salı Gökyüzü

26

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen  bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
💥Sabah saatlerinde Ay Güneş kare. Özgüveninizin ve cesaretinizin kırıldığı bu saatlerde yalnız kalıp işlerinize odaklanmaya çalışın. Ortamdan uzaklaşarak birikmiş maillerinize cevap vermek, ya da sevdiğiniz bir hobiniz ile uğraşmak size iyi gelebilir. Kimse ile çatışmaya girmeyin, moralinizi yüksek tutmaya çalışın.
💫Akşam ise Ay Uranüs üçgen. Enerjik ve motive edici bu enerjiler sizi hayatınızda değişiklik yapmaya yönlendirir. Evinizin dekorasyonunu değiştirmek, yeni objeler almak hoşunuza gidebilir. İnternetten bunun için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Toplumun size koyduğu sınırlar sıkıcı gelebilir ve bunları aşmak için dayanılmaz bir istek duyabilirsiniz. Sorumlulukları yerine getirmektense eğlenmeye vakit ayırmayı tercih edeceksiniz. Süprizlere hazır olun.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu