05 Aralık Pazartesi, Gökyüzü

12

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
💥💥Gün boyu Ay / Ay Düğümleri ve Uranüs ile etkileşimde. Sanki kendinize bir beden dar bir kıyafet giymiş ve içinde sıkıştırılıyormuş gibi bir ruh haline girebilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluktan kurtulmak ve özgürlüğünüzü elde etmek herzamankinden daha fazla önemli olabilir. Eğer yapabilirseniz rutinizi kırabilecek bir iş yapmanızı veya rahatlayabileceğiniz bir yerde vakit geçirmenizi tavsiye ederim. Aksi taktirde içinizdeki huzursuzluk hem sizi hem de çevrenizdeki insanları rahatsız edecek boyutlara varabilir. Beklenmedik duygusal bir üzüntü kapınızı çalabilir. Anda kalmaya çalışmakta ve her şeyin geçici olduğunu unutmamak da fayda var.
❗️🔥Akşam geç saatlerde Ay Satürn ile kare açıda. Maalesef duygusallık, karamsarlık ve sevilmediğini hissetmek gibi duygusal durumlarla mücadele etmeniz söz konusu olabilir. Ancak zihninizden geçen negatif düşüncelerin gerçekle çok da alakası olmadığını hesaba katmanız gerekiyor. Kendiniz hakkında olumsuz düşünmeyi bir tarafa bırakın, insan olarak son derece değerli olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu