05 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

92

 05 Aralık Cuma Bugün Gökyüzü;

 Ay sabırlı, dayanıklı, güvenilir Boğa burcunda ilerliyor. Sahip olduklarımız üzerinde fazla korumacı davranma eğilimindeyiz. Bugün sabır gerektiren işlere el atarak bunları tamamlamayı başarabiliriz. Hedef koyduğumuz şeylere ulaşmak için yorucu çalışmaların üstesinden yılmadan gelmemiz söz konusu.

07:17’de Ay Akrep burcundaki Satürn ile karşıt açı yapacak.  Bugün üzerimizdeki yükümlülükler bize fazlasıyla ağır gelebilir ama bunların altından kalkabilecek enerjiler mümkün. Kendimizi biraz sıkıntılı hissetmemiz bu nedenle de normal.  Ayrıca gün içinde başkalarına ait parayı yöneten ya da ortaklaşa iş yapan kişiler ortaya çıkabilecek bir takım problemlere karşı uyanık olmalılar. Mümkünse bizi huzursuz eden kişilerle temasta bulunmaktan kaçınmalıyız. Sahip olduğumuz değerlere sıkı sıkıya bağlanarak onlar için direnç gösterme eğilimindeyiz.

Ay 08:46’da Akrep burcundaki Satürn ile son açısını (karşıt açı) yaparak boşluğa girecek ve 12:26’da İkizler burcuna geçmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

12:26’da Ay değişken, objektif, tutarsız İkizlerde. Bu saatlerden sonra duygularımızı ikinci plana atarak daha mantıklı olmamız mümkün. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; ele aldığımız olaylarda konsantrasyon eksikliği sebebiyle sıkılmamız ve işlerimizi yarım bırakmamız olacaktır. Birçok konuda meraklı olacağımız bu iki buçuk günlük süreçte aynı ortamlarda bulunmaktan bunalabilir, sürekli hareket halinde olabiliriz.

12:29’da Ay Kova burcundaki Mars ile üçgen açı içerisinde. Ekipçe yapılan işlerde zekamızı ortaya koyarak önemli işlerin altına imza atabiliriz. Geleceğe yönelik yapılacak her türlü planda arkadaşlarımızın desteğini arkamızda hissedeceğiz.Son derece motive hissedeceğimiz bu saatlerde kısa seyahatler yapabilir, yurtdışı bağlantılı işlerimize yoğunlaşabiliriz. Bizimle karşıt düşüncede bulunan kişilerle mücadele edebilme kapasitemiz yüksek. Kendimizi ortaya koymakta zorlanmayacağız. Hedeflediğimiz noktalarda cesurcu performans göstermemiz, risk alabilmemiz mümkün. Özellikle enerjimizin yüksek olması sebebiyle spor aktivitelerine katılabilir ya da temiz havada yürüyüş yapabiliriz.

20:29’da Ay Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacak. Bu saatlerde yapılacak iş toplantılarında özellikle konuşmalarımıza çok dikkat etmeliyiz. Yapamayacağımız işlerin altına imza atmamalı, gereksiz vaatlerde bulunmamalıyız. Gerçeklerden uzaklaşmamız söz konusu olacağı için önemli kararları bu saatlere denk getirmemeli. Hassasiyetimizin artması sebebiyle bizi irite eden kişilere karşı alaycı tavırlar göstermemiz de söz konusu. Özellikle bazı kişiler (haritasında Ay ve Neptün’ü kuvvetli olmayanlar) rahatlamak adına keyif verici maddelere yönelirken aşırı kaçmamaya dikkat etmeliler. Zayıflık ve güvensizlik bu açının temel etkisi olduğundan içine düşebileceğimiz endişe duygusuna karşı uyanık olmalıyız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.