05 Ağustos, Bugün Gökyüzü

37

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
❗️Gün boyu Ay Ay Düğümleri ve Güneş ile olumsuz açılarda olacak. İşyerindeki rakiplerinizle aranızda egosantrik konuşmalar, kendini üstün gören ifadeler nedeniyle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Önemli bir toplantınız veya iş görüşmeniz varsa bunu ertelemenizde fayda var. Bir yandan enerjik hissederken bir yandan da hiçbir şey yapmak istememek duygusuyla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.
⚡️Akşam saatlerinde Ay Uranüs karşıt açıda. Bu enerjiler son derece dikkat edilmesi gereken enerjilerdir, çünkü kendinizi çok hassas hissedebilir ve aniden değişen duygularla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Yıpratıcı duygusal olaylar yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Sizi çok üzecek veya havalara uçuracak bir haberle karşılaşabilirsiniz. Her şeyi bırakıp kaçarak gitmek arzusu ile dolup taşabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu