04 Temmuz Bugün Gökyüzü

24

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
💫Öğleye kadar Ay Güneş sekstil. Duygularınızı kontrol edebildiniz ne tür hissettiğiniz olayların sizi boğmasına, bunaltmasına izin vermediğiniz bir zaman dilimindesiniz. Bugün kurduğunuz arkadaşlıklar uzun süreli olabilir. Liderlik etmek gruplar içersinde kendini göstermek daha kolay olur.
💥Akşam Ay Venüs kare. Sevgilinizle aranızda bazı problemler varsa bu gece masaya yatırmanız olayların daha da büyümesine neden olabilir. Problemlere çözüm getirmek isterken yanlış anlaşılmalar dolayısıyla agresif tepkiler verebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi gerçek anlamda dinlemeye ve empati yapmaya çalışın.
✨Gece ise Ay Uranüs üçgen. Akşamın stresini üzerinizden atmak, farklı bir ortamda rahatlamak ve değişik insanlarla tanışmak ihtiyacı hissedeceksiniz. Plansız programsız arabanıza atlayıp, kafanızın estiği yere gidip arkadaşlarınızla buluşmak için program yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu