04 Ocak Çarşamba Gökyüzü

24

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
🌟Sabah saatlerinde Ay Kiron sekstil. Sağlık sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenize de şifa vermek için el uzatabilirsiniz.
✨12:07 itibariyle Venüs Jüpiter sekstil açı yapacak. İçinizden dolup taşan sevgi yakın dostlarınızla paylaşmak isteyeceksiniz. Aranızdaki bağı kuvvetlendirmek adına arkadaşlarınızla bir araya gelerek program yapabilirsiniz. Bu enerjiler sizi lüks tüketim mallarını satın almaya yöneltebilir, bu nedenle paranızı gerekli gereksiz şeylere fazlasıyla harcayabilirsiniz. Yeme içme konularında da abartıya kaçmamaya dikkat etmeli.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu