04 Ocak- 06 Mart 2016 Mars Akrep Burcunda İlerliyor!

190

04 Ocak – 06 Mart 2016 Arası Mars Akrep burcunda ilerleyecek!  Burçlar üzerindeki etkileri!

marsresmiAstroloji’de Mars; kendimizi nasıl ortaya koyduğumuzu, hayatla nasıl mücadele ettiğimizi, fiziksel ve libido gücümüzü, arzularımıza ulaşma şevkimizi, cesaretimizi temsil eder. Kaslar, ameliyatlar, operasyonlar, kesici aletler, askerlik, silah, savaşlar, tüketme ve harcama konuları da Mars’ın yönetimi altındadır. Ayrıca Mars gençler, erkek kardeşleri de simgeler. 

Koç ve Akrep burcunun yönetici gezegeni olan Mars; Oğlak burcunda yücelir, Boğa ve Terazi’de zararlı, Yengeç’te ise düşük konumdadır. Haritadaki Mars’ın olumlu yerleşimi cesur, özgüveni yüksek, ideallerinin peşinde gitme gücü olan, risk alabilen, fırsatları görebilen, zorluklarla mücadele edebilen, öncü, girişken bir kişilik verir.  Haritadaki Mars’ın olumsuz yerleşimi ise; kendini ortaya koymakta güçlük çeken, verdiği sözleri tutamayan, müsamahasız, kontrolsüz, vefasız, elindekilerin kıymetini bilmeyen, har vurup harman savuran, sözüne güvenilmeyen, tepkisel, asi, hoşgörüsüz, problem çıkaran bir karakter vermektedir. (Haritadaki sabit yıldızlar ve gezegenlerin konumu ve açıları Mars’ın etkilerini zayıflatır veya arttırabilir.)

Mars Akrep burcunda konumlandığında çok güçlüdür. Burada gücünü yüzde yüz performansla gösterir.  Bu kişiler yüksek bir fiziksel enerjiye sahiptirler. Yaşamdaki kriz dönemlerinde, son derece soğukkanlı, sakin ve güçlü bir tutum içindedirler. Kararlı, azimli, hedefe kilitlenen yapıları sonucunda başarıya ulaşırlar. Cinsel yönden çok aktiflik verir. Kolay sinirlenmeyen mizaçları, gerekmedikçe savaşmamaları, sarsılmaz iradeleri ile etkileyici bir kimlik sergilerler. Gizemli konulara ve metafiziğe ilgileri büyüktür.

Mars sabit burç olan Akrep’te konumlandığında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; inançlarımız uğruna savaş verirken tevazudan uzaklaşmamak, inatçı ve katı bir yapı sergilememektir. Zorluklar karşısında direnirken esneyememek büyük kırılmalara neden olabilir. Bir diğer önemli husus ise bu burçta özelini kendine saklamayı seven enerji, karşı taraftan yanlış anlaşılmalara neden olacağı için sanki gizli kapaklı bir şey çeviriyormuş imajı doğurabilir. Bu nedenle net olmaya özen göstermeliyiz. Baskıcı tavırlar hem kişiyi hem de çevresini oldukta yorabilir. Her zamankinden fazla derin (metafizik) konulara merak uyanacağı için bilgi alınacak kişilerin bilirkişi olmasına da dikkat edilmelidir.

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte Yengeç, Balık burçları bu enerjilerden en verimli şekilde yararlanırken, Başak, Oğlak burçları da güzel etkilere maruz kalacaklar. Boğa, Aslan, Kova burçları ise bu dönemde kendilerini kontrol etmekte biraz zorlanabilirler.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

AriesKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Yaklaşık iki aylık bu süreç kaynaklarınızı ortaklaşa kullanmak durumunda kalacağınızı gösteriyor. Tek başınıza hareket etmeniz mümkün olmayabilir.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı yaratıcı yönünüzü daha kolay harekete geçirirken, insanlığı yarar sağlayacak bir takım faaliyetlerde bulunmak isteyebileceğinize de dikkat çekiyor. Özellikle yardım kuruluşları vasıtasıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak adına olumlu bir transittesiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması nedeniyle dayanıklılığınız ve motivasyonunuz yüksek olurken mücadele edeceğiniz alanlarda başarı sizinle olacak. Harekete geçirici enerjiler altındasınız. Özellikle kariyerinize yönelik yapacağınız girişimlerde kendinizi açıkça ortaya koyabilirsiniz.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs ile olumlu açısı anlaşmalar, iletişim alanlarında size destek olup biraz rahatlamanıza imkân tanıyacak. Ele aldığınız iş ve ofis ile ilgili konularda ortaklaşa işler yaparak derine inme, beceriklilik göstermeniz söz konusu.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı ev ve ofis içinde yapmanız gereken işleri ele alarak hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

TouroBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Yaklaşık iki aylık bu süreçte özellikle mücadele ettiğiniz alan evlilik ve ortaklarınızla olacak. Size açıkça düşmanlığını ilan etmiş kişiler bu dönem karşınıza çıkabilir. Ayrıca birçoğunuz yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle gezme imkânı bulacaklar.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı dini ve ilahi konularda bilgi sahibi olmak adına derin düşüncelere dalma eğilimi içinde olacağınızı gösteriyor. Anlayışlı davranarak çevrenizdeki kişilere el uzatmak isteyeceksiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açısı nedeniyle hayatınızın gerçek anlamını fark etmek ve bu yönde hareket etmek isteği içinde olacaksınız. Eğer hedefinizi size yararlı bir şekilde tespit edebilirseniz başarı da arkasından gelecektir. Kendinize duyduğunuz güven üst seviyelerde olduğu için zorlu işlerin altına girme zamanıdır.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs ile olumlu açısı ile bekâr olanlar sevgilileriyle agresyonunun yüksek olduğu birkaç gün geçirecekler. Maceralı, heyecanlı güzel günler sizi bekliyor olacak. Ortaklaşa ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlandığınız konular varsa bu enerjiler altında her şeyin daha akıcı bir şekilde yol aldığını göreceksiniz.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı ilişkilerde birlik beraberlik duygusunu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Evlenme ya da çocuk sahibi olma kararı almanız da mümkün. Sevdiklerinizle birlikte yaptığınız aktivitelerden çok zevk alabilirsiniz. İlişkilerinizde birlikteliğinizden daha fazla keyif alırken heyecanınız doruğa çıkabilir. Yaratıcı faaliyetlerle uğraşmak sizi motive edecektir.

GemeosİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Yaklaşık iki aylık bu süreçte hareket ve mücadele alanınız iş çevreniz, çalışmıyorsanız günlük hayatınız olacaktır. Ele aldığınız her şeyi büyük bir istekle ve etrafınızı da harekete geçirici bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

19 Ocak’ta Mars ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Yardımseverlik, empati duygularınızın yüksek olduğu bu enerjiler altında özellikle kariyer alanında uzlaşmakta zorlandığınız kişilerle uyumu yakalayabilirsiniz. Onların ihtiyaçlarını sezme duygunuz yükselecek. Hislerinizle hareket etmeniz sizi doğruya götürebilir.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması nedeniyle ele aldığınız projelerin yanında diğer sorumluluklarınızın da fazla olması sebebiyle kendinizin denendiğini düşünebilir, üzerindeki yükün ağır geldiğini hissedebilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki bu enerjiler altında bunların üstesinden çok kolaylıkla gelebilirsiniz.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs ile olumlu açısı ile yeni bir iş teklifi alabilir ya da kariyerinizde yükselme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ortaklaşa işlere girişmek açısından uygun bir transittesiniz. Eş, aile ve ortaklarınızdan parasal destek alabilirsiniz. Evcil hayvan alma isteği duyabilirsiniz.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı özellikle astlarınız ya da iş arkadaşlarınızla yaptığınız işleri çok hızlı bir şekilde bitirebilir, üstlerinizin takdirini kazanabilirsiniz. Aranızın bozuk olduğu ofis arkadaşlarınızla ilişkilerinizi dengelemeniz de mümkün.

CancerYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yaklaşık iki aylık bu süreçte hobilerinize yönelmek ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar yapmak üzere enerjinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı sebebiyle yaratıcı faaliyetlere yönelerek güzel eserler ortaya koyabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde hassasiyet artabilir.  Aşkınızla tatile çıkarak keyifli vakitler geçirmeniz mümkün. Çocuklarınızla aranızda iletişimin güçlendiğine şahit olabilirsiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması yaşadığınız aşkta tutkunun artmasına sebep olabilir. Eğlenceli aktivitelerde bulunmak, güzel ortamlarda daha fazla vakit geçirmek fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Abartıya kaçmamak şartıyla şans oyunları oynayabilirsiniz.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs’e olumlu açısı nedeniyle partnerinizle beraber her zamankinden daha fazla gezme ihtiyacı içinde olacaksınız. Sosyal çevrenizle birlikte eğlence hayatına girerken fazla para harcama eğilimine dikkat etmelisiniz. 

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı uzun zamandan beri başlamak istediğiniz spora bu dönem aktif olarak başlayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmek bu günlerde daha kolay olacağı için beraberliğinizdeki sorunları da aşmanız mümkün olacak. 

LeaoASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Yaklaşık iki aylık bu süreçte ev, yuva ve aile hayatı alanlarında aktivasyon artacak. Kendinizi ortaya koyacağınız yer aile üyeleri, ebeveynler olacaktır. Bilinçaltınızda derinlerde yatan gizli düşünceler yüzeye çıkabilir.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı kalbinizin kırgın olduğu aile üyeleri veya ebeveynlerinizle aranızı düzeltebileceğinizi gösteriyor. Bu konuda egonuz nedeniyle zorlansanız bile onlarla iletişim kurarak bazı adımlar atmayı deneyebilirsiniz. Eleştiriye karşı duyarlı olmayan yapınızla çevrenize duvar örmekten kaçınmalı, fazla diktatörvari tavırlarla onları bunaltmamaya dikkat etmelisiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması günlük hayatın yorucu angarya işlerinin üstesinden kolaylıkla geleceğinizin de göstergesi. Zor işlerinizi bu güne denk getirebilirsiniz. Liderlik özelliğinizi başkalarına baskı yapmadan kullanmanız son derece önemli.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars Venüs olumlu açısı geleceğinize yönelik önemli adımlar atacağınız bir süreçte olduğunuzu gösteriyor. Sağlığınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu.

14 Şubat’ta Mars Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Ev içinde yapmak istediğiniz tamirat, tadilat, onarım veya taşınma konularında akıcı enerjiler olacağı için bu dönemde işleriniz rayında gidebilir. Özellikle evinizin güvenliğini (hırsıza karşı) teminat almaya önem vermelisiniz.

VirgemBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Yaklaşık iki aylık bu süreçte yakın çevre, kardeşler, komşular, eğitim, öğretim konularında hareketlilik artacak. Zihinsel olarak son derece aktif bir dönemdesiniz. Hızlı düşünüp karar verme eğiliminiz nedeniyle yapamayacağınız işlerin altına girebilirsiniz.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı uzun zamandır beklediğiniz eğitim fırsatlarını önünüze serebilir. Seminerler vermek ya da katılmak arzusu içinde olabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgilinizle güzel bir tatile çıkma imkânı bulmanız mümkün.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması yaratıcı çalışmalara, ortaklarla yapılacak güzel başlangıçlara işaret ediyor. Aşk hayatınızın canlandığı bu dönemde kendinizi son derece dinamik hissedeceksiniz.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars Venüs olumlu açısı çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelmenize neden olacak. Paranızı bu anlamda kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Yeteneklerinizi cesur bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde heyecan artabilir.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı özellikle yakın çevre ve akrabalarla ilişkilerinizde canlanma yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Kısa seyahatler gündelik hayat içerisindeki yoğunluğunuzu rahatlatacak.

LibraTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Yaklaşık iki aylık bu süreçte özellikle finansal konular, maddi ve manevi değerler ile ilgili hususlarda aktivasyon artacak. Yeteneklerinizle para kazanma arzunuz nüksederken kendinizi ortaya koyma isteğiniz içgüdüsel olarak gelecektir.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı sebebiyle günlük hayatınız veya iş ortamınızda bir takım fırsatların sizi harekete geçirmesi, hayal gücü gerektiren ve yaratıcılığınızı kullanmanıza neden olan durumlarla karşılaşmanız mümkün görünüyor.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması aile büyüklerinden destek göreceğinize işaret ediyor. Bu enerjiler altında sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verme yetisine sahip olacaksınız.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars Venüs olumlu açısı iç dünyanızda size büyük bir motivasyon verecek. Kimi zaman kendinizi biraz yoğun olan ortamınızdan soyutlayarak içsel gözlem yapmayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede bazı farkındalıklar yaşamanız mümkün.

14 Şubat ’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı atılgan ve rekabetçi bir tutum sergileyebilir, durup dinlenmeden para kazanma peşinde koşmak isteyebilirsiniz. Size sunulan her teklifi dikkatlice değerlendirmeli, borsa, spekülasyon konularında tedbirli davranmalısınız.

EscorpiaoAKREP VE YÜKSELEN AKREP

Yaklaşık iki aylık bu süreç kendinizi yeniden keşfetmek, bir takım başlangıçlar yapmak ve arzuladığınız hedeflerin peşinden gitme eğiliminde olmanıza neden olacaktır. Koç burcunun evi olan 1. evde konumlanmış olan Mars burada çok güçlü olacağı için son derece dinamik hissedeceksiniz.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı yapması çocuklarınızla ilgili size mutlu edici haberler getirecek. Aşk hayatınızda aldığınız tatminin en yüksek olduğu dönemdesiniz.  Yaratıcı çalışmalarda size destek olacak Mars’ın enerjilerini kullanabilirsiniz.

03 Şubat’ta Mars Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde. Yakın çevre ve kardeşlerle bağların kuvvetlendiği bu günlerde onlarla çeşitli aktivitelerde güzel vakitler geçirebilirsiniz. Eğitim, öğretim, seminer çalışmaları yapanlar başarılı sonuçlar alabilirler.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs ile olumlu açısı sebebiyle kısa iş seyahatlerinden gelir elde edebilecek anlaşmalar yapabilirsiniz. Güzelleşmek adına uzun zamandan beri yapmak isteyip de hayatınıza sokamadığınız her türlü estetik uygulamayı gerçekleştirmeniz mümkün.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı özellikle kariyerinizde arzu ettiklerinize ulaşmak için yüksek bir performans gösterebilirsiniz. Bu enerjiler altında başladığınız işleri çok kolay bir şekilde bitirmeniz, bir yanda da sosyal hayata aktif olarak dâhil olmanız mümkün. 

SargitarioYAY VE YÜKSELEN YAY

Yaklaşık iki aylık bu süreçte mücadele ettiğiniz alan iç dünyanız ve bilinçaltınız olacaktır. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmekte güçlük çekeceğiniz, kendinizi ortaya koymakta zorlanacağınız bir dönem. Daha çok yapacaklarınızı planlama ve projelendirme safhasındasınız.

19 Ocak’ta Mars ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı içerisinde. Evinizde huzurlu hissedeceğiniz ve tek başınıza kalmaktan hoşlanacağınız günlerdesiniz. Ev ortamınızda yapacağınız güzel değişiklikler ruhunuzu rahatlatabilir. Arkadaşlarınızla ev içinde toplantılar düzenleyebilirsiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması sebebiyle önünüze çıkan maddi konulardaki fırsatları değerlendirmek adına atılımda bulunmak isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı arttırmaya yönelik yapacağınız yatırımları iyice test etmeden adım atmamalısınız.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs ile olumlu açısı özellikle kariyerle ilgili konularda bazı görüşmeleri, çalışmaları gündeminize getirebilir. Fakat acele etmemenizde fayda var. Uygun zamanı yakalamaya çalışmalısınız.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı kariyerinize yönelik yapacağınız her türlü girişimde iç sesinizi dinleyerek yol almanızı tavsiye ederim. Kendi çevrenizde isminizin duyulabileceği bir takım organizasyonlarda yer almanız mümkün. Yeni hedeflere gitme zamanı.

CapricornioOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Yaklaşık iki aylık bu süreç sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gruplar ve organizasyon konularında aktivasyonunuzun artacağını gösteriyor. Yarınlarınızla ilgili yapmak istediklerinizi gerçekleştirme, amaçlarınız üzerine gidebilme fırsatları karşınıza çıkabilir.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı gruplara yönelik ortaklaşa yapılan çalışmalarda boy göstereceğinize işaret ediyor. Güçlü kişiliğiniz sayesinde birçok kitleye ulaşarak varlığınızı hissettirebilirsiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması nedeniyle fiziksel anlamda kendinizi güzelleştirmek adına bazı operasyonlar yaptırabilirsiniz. Motivasyonunuzun yüksek olması üzerinize alacağınız imkânsız gibi görünen her türlü işin altından kalkabileceğinizi gösteriyor.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars Venüs olumlu açısı hoşgörülü tavırlarınızla dikkatlerin üzerinize çekilmesine neden olacak. Sosyalleşerek arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirmeniz, farklı aktivitelere katılmanız mümkün.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapmasından dolayı özellikle yarınlarınıza yönelik yapmak istediklerinizi gerçekleştireceğiniz fırsatlar gündeminize gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerden gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız seyahatler bu döneme denk gelebilir.

AquarioKOVA VE YÜKSELEN KOVA

Yaklaşık iki aylık bu süreç kariyeriniz ve meslek hayatınızda aktivasyonun artacağına işaret ediyor. Yarınlarınızla ilgili hedeflediğiniz konularda kendinizi göstermek durumunda kalabilirsiniz. Amaçlarınıza ulaşmak adına savaş vermeniz mümkün.

19 Ocak’ta Mars’ın ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı toplum önündeki imajınızı onurlandıracak imkânları önünüze sunacak. Maddi anlamda daha fazla kazanç elde etmeye yönelik gösterdiğiniz cesaret ve gözü peklilik, Neptün’ün sezgisel yönünüzü harekete geçirmesi ile perçinlenecek.

03 Şubat’ta Mars Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde. Değişim dönüşüm temalarını içinde barındıran bu enerjiler altında kariyer hayatınızda bir takım yenilikler söz konusu olabilir. Harekete geçirici enerjiler altındasınız.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars Venüs ile olumlu açısı nedeniyle kendi iç dünyanızda daha rahat ve huzurlu olmak için planlar yapmak durumunda kalacağınıza işaret ediyor. Kendinizi zorlamayın. Yalnız kalarak sorunlarınızla yüzleşmeniz size doğru yolu gösterecektir.

14 Şubat’ta Mars Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklardan yana şansınızın yüksek olacağı bu süreçte kariyerinize yönelik yapacağınız her türlü girişimden fayda görebilirsiniz. Zorluklar karşısında şans sizden yana.

PeixesBALIK VE YÜKSELEN BALIK

Yaklaşık iki aylık bu süreçte yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, dış ticaret, eğitim, yüksek öğretim konularında girişimler her zamankinden daha fazla olacak. Hayat felsefenizle ilgili bir takım kararlar vermek ve bunu ortaya koymak çabasındasınız.

19 Ocak’ta Mars ilhamlar gezegeni Balık burcundaki Neptün ile üçgen açısı içerisinde. Kendinize bir iyilik yaparak bu dönem seyahate çıkmanızı tavsiye ederim.  Hem ruhsal hem de bedensel anlamda dinginliği bu şekilde yakalayabilirsiniz.

03 Şubat’ta Mars’ın Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu açı içerisinde olması sebebiyle sosyal çevrenizde, dostlarınızla kalabalık ortamlara katılacak ve organizasyonlara dâhil olacaksınız. Sizinle aynı idealleri paylaşan kişilerle beraber olma imkânını bulacaksınız.

06 Şubat’ta Akrep burcundaki Mars’ın Venüs ile olumlu açısı sebebiyle sosyal ortamlarda boy göstermek arzusu ruhunuzda canlanırken bir yandan da içinize çekilme isteği duyabilirsiniz. Anı yaşamaya önem vererek ruhunuzu dingin tutmaya çalışmalısınız.

14 Şubat’ta Mars’ın Başak burcundaki Retro Jüpiter ile üçgen açısı evli olanların tüm aile bireyleriyle, bekârların ise sevgilileriyle güzel yerlere seyahat edebileceklerine işaret ediyor. Ortaklardan yana özellikle alım satım ile ilgili bir takım imkânlar, önemli anlaşmalar gündeminize gelebilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu