04 Mart Cumartesi Gökyüzü

11

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
💥Ay /Ay Düğümleri ile olumsuz açıda. Eğer çalışıyorsanız rutin işlerinize devam edin. Yeni girişimlerde bulunmaktan kaçının. Söylediğiniz sözleri başka yönlere çekenler olabilir, onların fazla etkisinde kalmamaya çalışın.
🎉Öğleden sonra Ay Jüpiter üçgen. İşlerinizin daha kolay aktığını görecek ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yakın çevrenizle ve dostlarınızla bir araya gelerek paylaşımlarda bulunmak ruhen size çok iyi gelecek, kendinizi mutlu ve daha pozitif hissedeceksiniz.
🎊Akşam saatlerinde Ay Kiron üçgen. Aynı zamanda Ay Venüs üçgen. Özellikle sevginizle ilgili aranızda yakın zamanda yaşadığınız bazı problemler varsa bunları çözüme kavuşturabilir, yaralarınızı birlikte sarabilirsiniz. Birbirinize sahip olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu fark etme zamanı.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu