04 Eylül Bugün Gökyüzü

29

🌜 Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
💫Öğleye kadar Ay Kiron ve Satürn ile uyumlu. Biraz kendinizle başbaşa kalmak ve sorunlarınızı ciddi bir şekilde ele alarak aşmayı planlamak isteği içinde olacaksınız. Aile büyüklerinden birisi size destek olmak için yardım eli uzatabilir. Bu kişinin merhameti ve ilgisi hoşunuza gidecek. İletişimde bulunduğunuz kişiler sizin kendinizle yüzleşmenize ve yaralarınızı sarmanıza vesile olabilir.
💥Akşam saatlerinde Ay Neptün ile kare. Hayatınızda taşları yerinden oynatacak bir karar almak durumundaysanız bugünü tercih etmemenizde fayda var. Tüm detayları fark edemeyebilir, hatta yanlış görerek isabetsiz kararlar alabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz negatif ruh halini bastırmak için keyif veren maddelere sığınma isteğine karşı dikkatli olmalı. Gerçekçi olmayan hayaller dünyasında kaybolma durumu söz konusu.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu