04 Ağustos, Bugün Gökyüzü

18

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
💥Sabah Ay Plüton karesinin zorlayıcı etkileri ile güne başlayacağız. Eğer duygusal bir insansınız bu enerjilerle mücadele etmeniz oldukça zor olabilir. İnsanların sizi manipüle ettiğini, üzerinizde baskı kurduklarını düşünebilir onlara cephe alabilirsiniz. Yakınınızda bulunan kişileri sinirlendirebilir ve onların tepkisi ile karşılaşabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmanız da fayda var.
🌑09:19-14:46 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
✨Öğleden sonra Ay Merkür sekstil. İnsanlarla fikir alışverişinin oldukça fazlalaştı bir zaman diliminde olacaksınız. Bütün zamanınızı emaillerinizi cevaplamak ve gelen telefonlarla ilgilenmekle geçirebilirsiniz. İletişim kurduklarınızı sempatik olarak algılayacak daha ılımlı ve rahat bir ruh haline bürüneceksiniz. Eğer önemli bir toplantınız varsa bu saatlerde yapmanız size olumlu sonuçlar getirebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu