03 Temmuz Bugün Gökyüzü

26

🌜 Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
💫Sabah saatlerinde Ay Merkür sekstil. Bu enerjiler altında daha fazla sosyalleşmek insanlarla bir araya gelmek, anlamlı ya da anlamsız her türlü iletişimi arttırmak çabası içine girebilirsiniz. Özellikle insanlara sempatik görünmek ve onları sempatik görme durumu ortaya çıkar.
⭐️Aynı zamanda Ay Mars üçgen. Grup liderliği yapmak için çok uygun zaman, öz güveniniz ve cesaretiniz yüksek olacak. Yapmak istediğiniz bir şey varsa fazla gayret göstermeden başarılı olabilirsiniz. Bir projeye başlamak için heyecanlı hissedebilirsiniz, ancak bitiremeyeceğiniz bir işe girişmekten de imtina edin.
🌑12:58-15:31 Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçiyor. Bu saatlerden sonra insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu