03 Ocak Salı Gökyüzü

15

🌑Ay 05:44’e kadar boşlukta. Bu saate kadar önemli bir karar alacaksanız çok dikkatli olun. Hesaplayamadığınız detaylar başınızı ağrıtabilir.
🌜Sonrasında Ay İkizler burcuna geçiyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
✨Sabah erken saatlerde Ay, Venüs Jüpiter arasındaki olumlu açı ile etkileşimde. Hem ikili ilişkiler hem de iş bağlantıları açısından fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yapacağınız görüşmelerden, kuracağınız kontaklardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
💓Venüs Kova burcuna geçiyor. Hiç bir ayrım yapmadan insanları doğayı, hayvanları seveceğimiz, arkadaşlık, dostluk duygularının ön plana çıktığı bir zaman zarfı olacak. Özgürlük, bağımsızlık duyguları her zamankinden önemli olabilir. İnsanlık için bir şeyler yapmak, fayda sağlamak, yardım faaliyetlerinde bulunmak hoşunuza gidecek.
❗️Gece saatlerinde Ay Mars ile kavuşumda. Dengenizi korumanın oldukça zor olduğu saatlerdesiniz. Son derece agresif, ters, tartışmacı ve eleştirel olabilirsiniz. İçinizden taşan öfkeyi bastırmak oldukça zor olabilir. Sakinleşmek için meditasyon yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu