03 Nisan Pazartesi Gökyüzü

24

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen  bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
✨Merkür bugün Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu da zihinsel anlamda daha gerçekçi, somut ve pratik olma eğilimi göstereceğiniz anlamına geliyor. Maddi konularda güvenlik arayışı ön planda olacak. Yatırımlarınızı arttırmaya daha fazla odaklanabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, estetik gibi konulara ilginiz artabilir.
❗️Merkür Plüton ile dik açıda. Yaşadığınız olaylarla ilgili derin analiz yapma becerisini veren bu enerjiler sizi aynı zamanda takıntılı ve obsesif düşüncelere itebilir. Sözlü mücadeleler, çatışmalar, manipülatif tavırlar gerilime neden olacaktır. Anda kalmaya çalışın.
🎊Bütün gün Mars Ay düğümleri arasında olumlu bir açı var. Fiziksel enerjiniz artacağı için spor yapmaya vakit ayırabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere karşı daha cesur ve samimi adımlar atabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için gereken cesarete sahip olacaksınız.
💫Gece saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Kişisel gelişiminiz ve spiritüel anlamda büyümeniz için çalışmalar yapabilirsiniz. Daha özgürlükçü, bağımsız ve rahat olmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlerde özgün çalışmalar yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu