03 Mayıs Çarşamba Gökyüzü

29

🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
❤️‍🔥Bugün Venüs Neptün ile kare açı yapacak. Özellikle ikili ilişkilerde sizi zorlayacak bazı durumlar söz konusu olabilir. Yanıltıcı konuşmalar, aldanma, aldatılma, kandırılma gibi konular gündeme gelebilir. Bazılarınız için yaşayacağı hayal kırıklıkları günü üzüntülü geçirmesine neden olabilir. Finansal konularda dolandırıcılık, spekülasyon vb. olaylara karşı uyanık olmalı.
🌟Öğleden sonra Ay Kiron ile üçgen açı yapacak. Bu enerjiler hem kendinizin hem de yakınlarınızın yaralarını şifalandırabilecek yeteneğinizin açığa çıkmasına neden olacak. Duygusal anlamda dengede, huzurlu olacaksınız. Yalnız kalıp iç dünyanızın derinliklerine inebilirsiniz.
🔥Gece ise Ay Mars ile kare açı içinde. Bu saatlerde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir, agresifleşebilir, hatta saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Lütfen anda kalmaya ve sakin olmaya çaba gösterin. Aksi taktirde altından kalkamayacağınız durumların içerisine girebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu