03 Mart Cuma Gökyüzü

34

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir.
🎊Merkür Balık burcuna geçiyor. Hayal gücünüz günden güne artarken, hisleriniz daha derinleşebilir. Eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde manipüle edilebilir ve başkalarını düşüncelerinden fazlasıyla etkilenebilirsiniz. Fazla fedakar davranarak kendinizi kurban rolüne düşürmekten kaçının.
🌟Sabah saatlerinde Ay Neptün üçgen. Özellikle sanatsal faaliyetlerle ilgileniyorsanız bu saatlerde verimli çalışmalar yapabilirsiniz, çünkü son derece üretken olacaksınız.
💥Öğleden sonra Ay Plüton karşıt. Özellikle ikili ilişkilerde çekişmelere neden olacak bu enerjiler sizi akılcı ve isabetli davranmaktan alıkoyabilir. Kıskanç tavırlarda bulunarak karşı tarafı bezdirebilir, aşırı sahiplenme duygusuyla onu
sıkabilirsiniz.
❤️Venüs Kiron kavuşumu etkili. Birbirimizin yaralarını ancak ince düşünce, anlayış, fedakarlık, ilgi ve karşılıksız sevgi ile çözebiliriz. Bunu unutmadan elimizden ne geliyorsa yapmanın tam zamanı.
🌑17:22-18:15 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiyor. Bulunduğunuz ortamda ön plana çıkmak, sözünüzü dinletmek sizin için önem kazanabilir. Ancak bu tutumunuzda fazla ileri giderseniz insanların tepkisini çekebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu