03 Kasım Cuma Gökyüzü

57

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir. Sizin için önemlerini daha çok kavrayabilir, onlara karşı tutku dolu bir bağlılık hissedebilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Mars üçgen. Telaşlı ve aktif bir ruh hali ile güne başlayacaksınız. Spor yaparak içinizdeki enerjiyi üzerinizden atabilirsiniz.
💥Aynı zamanda Ay Kiron ile de kare açı yapacak. Geçmişte yaşadığınız bir travma tetiklenebilir. Yaşadığınız duygusal deneyim size ağır gelebilir.
❗️Gün boyu Güneş Jüpiter karşıt. Bugün her konuda aşırıya kaçmamaya çok fazla dikkat edin, paranızı israf etmeyin. Sonradan pişman olacağın şeylere harcama yapmayın. Sonunu göremediğiniz riskli işlere girişmeyin. Yeni bir yatırımda bulunacaksanız bilirkişilerden destek alın. Fazla kibirli ve gururlu davranarak çevrenizdeki insanları bezdirmemeye çalışın.
✨Öğlen Ay Merkür üçgen. Fikirlerinizi kolaylıkla karşı tarafa aktarabilir ve duygularınızın derinliğini açıklıkla dile getirebilirsiniz.
❤️Gece Ay Venüs sekstil. Çok özel olduğunuzu hissetmek istediğiniz saatlerdesiniz. Değerinizin aşkınız tarafından fark edildiğini bilmek sizin için çok önemli olacak. Güzel bir davete gitmek için harika bir zaman dilimi.
💥Aynı zamanda Venüs Neptün ile karşıt aşıda. Ancak bu enerjiler tadınızı biraz kaçırabilir. Bazı konularda hayal kırıklıkları yaşayabilir, beklentilerinizin boşa çıktığını görerek üzülebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu