03 Eylül, Bugün Gökyüzü

15

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir. Karşılaştığınız kişileri ve yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirirerek sorunları akıl çerçevesinde halletmeye çalışabilirsini
✨Gün boyu Merkür Jüpiter ile sekstil. Son derece iyimser, pozitif ve geniş düşünebilme kapasitesi veren bu enerjiler altında her alanda iletişim kurmak, kısa ve uzun yolculuklar yapmak, yabancılarla yapılan iş bağlantıları eğitim ve öğrenim konularında pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Yazarlar, öğretmenler, medyada çalışanların önlerine gelecek büyük fırsatları kaçırmamalarını tavsiye ederim. Geleceğe yönelik özgür düşünerek büyük planlar yapmak zamanı.
💥Öğleden sonra Ay Mars karşıt açıda. Aynı zamanda Ay Güneş’e de kare. Sanki birisi iki tarafınızdan çekiştiriyor gibi bir ruh haline girerek kolaylıkla sinirlenebilir, alınganlık duygusallık, içe dönme gibi duygularla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu enerjiden kurtulmak için efor sarf ettirici sportif faaliyetlerde bulunmanızı tavsiye ederim. Aksi taktirde küçük problemler birkaç saat içinde daha da büyük krizlere dönüşebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu