03 Aralık Pazar Gökyüzü

23

🌜 Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
❗️Sabah saatlerinde Ay Uranüs ile olumsuz açı yapıyor. Duygularınızın ani şekilde değişmesi aklınızı karıştırabilir. Aniden gelen üzücü bir haber canınızı sokabilir. Bu ruh halinde tartışmalara girebilir, eşinizin ya da sevgilinizin kalbini kırabilirsiniz. Sonradan pişman olmamak için kendinizi kontrol etmeye çalışın. Duyguların gelip geçici olduğunu unutmayın.
💥Gün boyu dikkat edilmesi gereken Venüs Plüton karesi var. Aşk ilişkinizde derin değişim ve dönüşüm zamanı olabilir. Bazı konularda geri dönüşü olmayan kararlar alabilirsiniz. Karşı tarafı kontrol etme, kıskançlık, baskıya uğrama konuları aranızı bozabilir. İlişkideki beklentilerinizin yeterince karşılanmadığını düşünüp bunlara için için üzülebilirsiniz. Yaşadığınız zorluklar ve mücadeleleri iyi gözlemleyerek bunlardan ders çıkarmaya, kendinizde farkındalık oluşturmaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu