03 Aralık, Bugün Gökyüzü

17

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
💥Sabah saatlerinde Ay Kiron ile kavuşumda. Özellikle sakarlık nedeniyle meydana gelecek olan kazalara karşı çok dikkatli olmalı. Sakarlık nedeniyle kendinizi yaralayabilir veya çevrenize zarar verebilirsiniz.
💫Bugün Ay Mars sekstili etkili olacak. İş yerinde aslında liderlik etmeniz gereken bir görev varsa bunu rahatlıkla yerine getirebilirsiniz, çünkü özgüveniniz ve cesaretiniz oldukça yüksek olacak. Sunum yapmak veya toplantılarda konuşma yapmak için güzel enerjiler söz konusu. Önemli bir iş görüşmeniz varsa bugüne alabilirsiniz.
✨Akşam saatlerinde Ay Satürn sekstil. Artık haftanın yorgunluğunu iyice üzerinizde hissettiğiniz ve biraz da kendinizle başbaşa kalmak istediğiniz saatlerdesiniz. Derin derin düşüncelere dalabilir ve geleceğinizi planlamak isteyebilirsiniz. Sizden yaşça büyük saygıdeğer kişilerle bir arada olmak hoşunuza gidecek.
❤️Gece ise Ay Venüs üçgen. Aşkın, romantizmin, sevginin en güzel şekilde karşılıklı yaşanabileceği enerjiler sizi sarıp sarmalayacak. Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama yapamadığınız sürprizi sevgilinize yapın ve aranızdaki bağları güçlendirin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu