03 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

82

 03 Aralık Çarşamba Bugün Gökyüzü;

 Ay sağlamcı, ele aldığı işleri bitiren, risk almaktan hoşlanmayan Boğa burcunda. Bugün dinginlik bizim için her zamankinden fazla önem taşıyabilir. Rutinimizi bozan olaylarla mücadele etmekten kaçınabilir, daha sakin ortamlarda bulunmak isteyebiliriz. Etrafımıza karşı son derece duyarlı olacağız. Geleceğimizi güvenlik altına alma konularına daha çok eğilmek istiyoruz.

14:17’de Ay Balık burcundaki Neptün ile sekstil açı yapacak. Ruhumuz kendisini huzur içinde hissettiği ortamlarda bulunmak isteyecek. Sahip olduğumuz değerleri arttırmaya yönelik hislerimizi kullanarak bir takım kararlar alabiliriz. Özellikle sanatla ilgili alanlarda bazı çalışmalar yapmak ya da hobilerimizle ilgilenmek bize iyi gelebilir. Sevdiğimizle romantik saatler paylaşmak adına bazı girişimlerde bulunmamız mümkün. Güzel hediyeler alarak onu şımartmak isteyebiliriz.

04:17’de Ay Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı içerisinde. Gecenin bu saatinde uyanık olanlar içsel anlamda kendilerini hedefe odaklı, kontrollü ve kararlı hissedebilirler.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.