02 Nisan Pazar Gökyüzü

28

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissederek güne başlayacaksınız.
🌑09:02 -13:57 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçiyor. Fazla detaycı, mükemmeliyetçi davranarak hem kendinize hem de yakınlarınıza günü zehir etmeyin. Hayatın çok kısa ve gelip geçici olduğunu düşünüp problemleri büyütmemeye çalışın.
💥Öğle saatlerinde Ay Satürn karşıt. Kendinizi yalnız mutsuz hissedip içine çekilme tarzı bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için keyif aldığınız şeyleri yapmaya odaklanın. Dinlenerek haftaya kendinizi hazırlamanızda fayda var.
✨Gece ise Ay Mars sekstil açıda. Yakınlarınıza sevdiklerinize duygularınızı rahatlıkla gösterebileceğiniz saatlerdesiniz. Düşüncelerinizi dile getirmek her zamankinden daha kolay olacak, bu nedenle içinizde tuttunuz bir derdiniz varsa bunları paylaşabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu