02 Nisan Bugün Gökyüzü

87

02 Nisan Perşembe Bugün Gökyüzü

Disiplinli, yetenekli, analizci enerjilere sahip Başak burcundaki Ay; bizi amaçlarımıza yönelik çalışmalar yapmaya teşvik ediyor. Ancak fazla detaylara takılmamalı, aşırı titizlenmemeli, her şeyin altında bir şey aramamaya çalışmalıyız.

09:00’da Ay Venüs ile üçgen açı yapacak. Yakın arkadaşlarımızla beraber güzel saatler paylaşabileceğimizi gösteriyor. Sevgimizi karşı tarafa aktarabilen huzurlu yapımız dostlarımızın bizden keyif almalarına sebebiyet verecek. Sanatsal çalışmalar yaparak yaratıcılığımızı ortaya çıkartabileceğimiz bu saatlerde rahatlamak adına hobilerimizle ilgilenebiliriz. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ilerleyen saatlerde sert enerjiler altına gireceğimizdir.

Ay son açısını Venüs ile yaparak boşluğa girecek. Ay’ın boşluğa düştüğü saatlerde yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu