02 Mayıs Salı Gökyüzü

20

🌑Ay 02:52-09:08 arası boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Terazi burcuna geçiyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Plüton ile üçgen açıda. Hayatınızla ilgili büyük bir dönüşüm yapmak için gereken güç ve iradeyi içinizde bulabileceğiniz bir gün. Derin duygusal yaralarınızı çözümlemek isteyebilirsiniz.
💥Güneş bugün Boğa burcundaki Merkür ile kavuşum yapacak. Zihinsel ve iletişim anlamında özellikle Boğa burcunun temsil ettikleri konular (güvenlik, finans, hayatın keyifli yanları, zevkler ) ön plana çıkacak. Maddi konularda daha detaylı düşünmek ve kaynaklarınızı arttırmak arzusu ağır basacak. Doğa ile baş başa kalmak size iyi gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu