02 Mart Perşembe Gökyüzü

27

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
💥Sabah saatlerinde Ay Venüs Jüpiter ile arkasından Kiron ile kare açıda. Bu saatlerde duygusal anlamda sizi demoralize eden olayları karşınıza getirebilir. Geçmişte yaşadığınız ve sizi kalben derinden etkileyen bazı durumlar tekrar gün yüzüne çıkabilir.
❗️Aynı zamanda Venüs Jüpiter kavuşumda. Kendinizi geliştirmek adına yeni bir eğitim programına yazılabilir veya üniversiteye tekrardan kayıt olabilirsiniz. İşinizden memnun değilsiniz size daha fazla imkan sağlayacak yeni bir işe başlamanız söz konusu olabilir. Ya da kazançlarınızı artıracak yatırım planlarına ağırlık verebilirsiniz.
💫Öğleden sonra Ay Uranüs sekstil. Son derece hızlı hareket ederek birikmiş olan işlerinizi tamamlamak isteyeceksiniz. Geniş bir vizyonla hareket etmek ve denenmemiş yeni yöntemlerle sorunlarınıza çözüm bulmanız mümkün görünüyor. Süprizlere açık olun.
✨Merkür Satürn kavuşumunun etkili olduğu bir gün. Özellikle bilimsel, sistematik, matematiksel, hukuksal konularla ilgili çalışmalar yapabilir, çalışma alışkanlıklarınızı geliştirebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu