02 Kasım Perşembe Gökyüzü

42

🌜00:30’da Ay Yengeç burcuna geçiyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
✨Sabah erken saatlerde Ay Satürn ile üçgen açı yapacak. Bir süre önce aklınızdan geçen mantıksız düşünceleri kafanızda toparlayıp olaylara daha akılcı ve çözümcü yaklaşabilirceksiniz. Bugün azimli zorluklara karşı mücadeleci, kararlı bir ruh haliyle güne başlıyorsunuz.
💫Gün boyu Ay Güneş ile üçgen açıda. Önemli bir toplantınız veya iş görüşmeniz varsa bu saatlere alabilirsiniz, çünkü işleriniz kendiliğinden rast gidecek. Yaydığınız olumlu enerjiler çevrenizdeki kişiler üzerinde pozitif etkiler oluşturacak. Eğer grup aktivitelerinde bulunmak sosyalleşmek istiyorsanız çok olumlu bir zaman dilimindesiniz.
🎊Aynı zamanda Ay Jüpiter ile de sekstil açı yapacak. Çevrenizdeki insanların mutlu ve huzurlu olması sizin için önem kazanacak. Takım arkadaşlarınızı desteklemek onlara yardım etmek için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Pazarlama ve halkla ilişkiler konularında çalışanlar başarılı iş görüşmeleri yapabilir ve bağlantılar kurabilirler.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu