02 Eylül, Bugün Gökyüzü

23

🌜 Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
💥Sabah saatlerinde Ay Uranüs Satürn karesi ile etkileşimde. Bu saatlerde huzurunuzu kaçıracak ve duygusal durumunuzu aniden değiştirecek bir haber alabilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz durumun kısıtlayıcılığı karşısında ağırlaşmış, aynı zamanda isyankar ve devrimci bir ruh halinde bulabilirsiniz. Sakin ve anda kalmaya çalışın bu enerjilerin geçici olduğunu unutmayın.
💫Öğle saatlerinde Ay Neptün ile üçgen açıda. Gerçekçi hayaller kurma ve bunların peşine düşme zamanı. Özellikle sanatsal faaliyetlerle ilgileniyorsanız yaratıcı yönünüzü kullanarak son derece üretken olabilir ve başarılı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Günün bu saatlerinde kendinizi son derece mutlu huzurlu hissedecek ve hayatı tozpembe göreceksiniz.
✨Akşam Ay Plüton ile sekstil. Yaşadığınız olayları derinlemesine irdelemek isteyebilirsiniz. Yakın bulduğunuz kişilerin duygularını öğrenmek sizin için önem kazanabilir. Gizemli ve üstü örtülü konulara merakınız artabilir. Bu konularda araştırma yapmak isteyebilirsiniz.
🌑Gece 20:21 itibariyle Ay boşluğa girecek. Bu saatten sonra önemli kararlar almaktan kaçının. Zira aldığınız kararlar sürüncemede kalabilir. Akışta olun.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu