02 Ekim, Bugün Gökyüzü

23

🌑00:46 -10:37 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Oğlak burcuna geçiyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına girişimlerde bulunmak sizin için önem kazanabilir.
💥Öğleden sonra Ay Jüpiter ve Merkür ile olumsuz açı yapacak. Herhangi bir konuda karar alırken abartıya kaçmamaya dikkat edin. Çok büyük konuşmak, gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermek en büyük handikapınız olacaktır. Kibirli konuşmalara da maruz kalabilirsiniz.
✨Bugün Merkür Başak burcunda direkt harekete başlayacak. Bugüne kadar karmaşa yaşadığınız, halletmekte zorlandığınız konularda rahatlayabilirsiniz. İşlerin daha kolay akması sizi mutlu edebilir. Düşüncelerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu