02 Aralık Cumartesi Gökyüzü

21

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
🎊Sabah Ay Mars ile üçgen açı yapacak. Karakterinizdeki güçlü yönleri rahatlıkla ortaya koyabilecek bir enerji ile güne başlayacaksınız. Birikmiş işleriniz varsa kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
❗️Aynı zamanda Ay Jüpiter ile de kare açıda. Bu enerjiler hayatınızda iyi gitmeyen hususlara gözünüzü kapattığınız bir noktada olacağınızı gösteriyor. Size yol göstermek isteyen kişilere kibirli tavırlar gösterebilirsiniz. Lütfen herşeyin en doğrusunu ben bilirim şeklinde davranmaktan vazgeçin.
🎉Öğle saatlerinde Ay Güneş üçgen açıda. Fiziksel ve ruhsal olarak dengede olacağınız için önemli görüşme ve toplantılarınızı bu saatlere almanızı tavsiye ederim.
💫Bugün Merkür Satürn sekstili etkili olacak. Satürn’ün ağırbaşlı enerjisi sizi bulunduğunuz noktayı kritize etmeye itebilir. Kendinizi değerlendirip olumlu yönlerinizi daha da geliştirmeye eksiklerinizi tamamlamaya odaklanabilirsiniz.
🎊Gece saatlerinde Ay Kiron ile üçgen açıda. Şifalandırıcı bu etkileri kullanmak için yoga veya meditasyonla geceyi tamamlayabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu