02 Aralık, Bugün Gökyüzü

21

🌑05:44-07:40 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında alacaksanız dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçecek. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
💥Sabah saatlerinde Merkür Neptün karesi hala etkisini koruyor. Akıl karışıklığı, olayları net olarak değerlendirememe, bulanık görme, ileriyi hesap edememe gibi durumlar söz konusu. Mantıktan uzaklaşarak doğruyu görememe bu nedenle de yanlış kararlar alma, aldanma ve aldatılma gibi durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Söylediğiniz sözler veya yaptığınız davranışlar arkasından pişmanlık getirebilir. Dikkatli olmakta fayda var.
✨Gün boyu Venüs Satürn sekstil. Özellikle ikili ilişkilerde artık geleceğinize yönelik net bir karar almak ve ciddi anlamda yaşadığınız süreci masaya yatırmak isteyeceksiniz. Alacağınız önemli kararlar varsa güvendiğiniz yaşça büyük kişilere danışabilirsiniz. Elinizi attığınız her konuyu son derece ağırbaşlı ve sistematik bir şekilde yönetecek ve sonuna kadar götürmek isteyeceksiniz.
🌟Gece Ay Güneş üçgen. Kendinizi nihayet rahatlamış, mutlu, uyumlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Rahat rahat ayaklarınızı uzatın, ailenizle veya sevgilinizle güzel bir akşam geçirmeye niyet edin. Veya bu cuma akşamında arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir program yapıp gecenin keyfini çıkarmaya bakın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu