02 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

90

 02 Aralık Salı Bugün Gökyüzü;

Ay önde gitmeyi seven, coşkun, yenilikçi Koç burcunda ilerliyor. Gün içerisinde harekete geçmeden önce iyice düşünmeyi ihmal etmemeliyiz.Ele aldığımız işleri hevesimizin kaybolması ile bir kenara bırakmamız mümkün. Bu nedenle çalışmalarımız yarım kalabilir.

13:00’da Ay Yay burcundaki Venüs ile üçgen açı yapacak.  Seyahatte olanlar aradıkları aşkı yabancı memleketlerde bulabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerde önemli anlaşma ve ortaklıklar gündemimizi işgal edebilir. Bu saatlerde yapılan iş toplantıları daha olumlu sonuç verirken aşkımızla beraber yaşayacağımız paylaşımlardan da manevi anlamda keyif alabiliriz. Duygusal alışverişimiz yoğunlaşabilir.

18:00’da Ay Aslan burcundaki Jüpiter ile üçgen açı içerisinde. Bu saatlerde elimizdeki parayı fazlası ile har vurup harman savurma eğiliminde olabiliriz. Fazla abartılı harcamalar yapmamaya dikkat etmeli. Sosyal çevremizde ilgi görmek adına kendimizi daha ön plana çıkaracak hareket ve tutumlar içine girmemiz söz konusu olabilir. Gece bizim için son derece güzel ve etkileyici geçebilir.

04:00’da Ay Oğlak burcundaki Mars ile kare açı yapacak. Gecenin bu saatinde uyanık olanlar içsel anlamda kendilerini biraz huzursuz ve tedirgin hissedebilirler. Bu enerjiler altında kesici aletlere ve kazalara da dikkat edilmeli.

Gece 04:43’te Ay Oğlak burcundaki Mars ile son açısını (kare açı) yaparak boşluğa girecek ve 07:00’da Boğa burcuna geçmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.