02 Ağustos Çarşamba Gökyüzü

33

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
❗️Sabah saatlerinde Merkür Satürn karşıtlığı etkili. Bugün zihninizden geçirdiğiniz düşünceleri ifade etmekte güçlük çekebilir, iletişim anlamında karşılaştığınız engellerle zor durumda kalabilirsiniz. Kendinizi disipline etmek, sorumluluklarınızı mükemmel yerine getirmek isterken ruhunuza eziyet etmeyin. Anda kalmaya ve farkındalıklı yaşamaya özen gösterin.
🌟Öğleden sonra Ay Kiron sekstil. Sağlık anlamında şifa enerjileri aktif olacak.
💥Akşam saatlerinde ise Ay Uranüs kare. Bu saatlerde içsel anlamda huzursuz olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylara ani ve düşünmeden tepkiler vermeniz, öfkenizi kontrol edememeniz söz konusu. Özgür olmak, rahatlamak belki de herkesten herşeyden uzaklaşmak isteyeceksiniz.
❗️Gece Ay Venüs karşıt. Size yapılan bir hareketi yanlış anlayıp kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Biricik ve çok özel olduğunuzu hiç bir zaman unutmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin.