01 Temmuz Bugün Gökyüzü

20

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
✨Öğleden sonra Ay Jüpiter ile üçgen. Kendinizi şanslı, huzurlu, mutlu hissettiğiniz ve refah içinde olduğunuz saatlerdesiniz. İşlerinizin kolaylıkla aktığını, rayına girdiğini göreceksiniz. Çevrenizdeki insanların size arkadaşça davrandığında yardım elini uzattığını hissetmek hoşunuza gidecek. Farklı konularda bilginizi arttırmak, kültürünüzü genişletmek, farklı yerlere seyahat etmek yaşamın gerçekliğini araştırmak isteyebilirsiniz.
❤️Akşam saatlerinde Ay Venüs sekstil. Bu akşam aşkınızı doyasıya yaşamak için plan yapma zamanı. Hadi çok güzel bir mekanda bir rezervasyon yapın ve sevgilinizi ve kendinizi mutlu edin. Arkadaşlarınızla birlikte tiyatro, sinema ve bu gibi sanatsal bir faaliyete de zaman ayırabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu