01 Nisan Cumartesi Gökyüzü

22

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
🌟Sabah saatlerinde Ay Kiron üçgen. Bugün hem kendinize hem de yaralarını iyileştirmeye ihtiyaç duyan birine şifa olmayı dileyerek güne başlayın.
💥Sonrasında Ay Uranüs kare açıda. Son derece isyankar bir ruh hali ile bağımsızlığınızı ilan etmek isteyebilirsiniz. Çalışma şartlarınız ya da evdeki sorunlar size ağır gelebilir, bunlardan özgürleşmek isteyebilirsiniz. Ani gelen bir haber neşenizi kaçırabilir.
❤️‍🔥Öğleden sonra Ay Venüs kare. Sevgilinizden hem çok ilgi bekleyebilir hem de bağlılıktan kaçabilirsiniz. Aşırıya kaçan duygusallık iletişiminizi zorlayacaktır. Rahatınıza düşkünlük gösterip sizden beklenilenleri yerine getirmeyebilirsiniz. Müsrif harcamalara dikkat etmeli.
🌟Akşamüzeri Ay Jüpiter üçgen. Son derece cömert ve yardımsever bir ruh hali içinde evinizde yakın akrabalarınızı ağırlamak isteyeceksiniz. Bir araya gelmek size huzur ve mutluluk verecek.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu