01 Nisan Bugün Gökyüzü

99

01 Nisan Çarşamba Bugün Gökyüzü

Sabah Başak burcunda ilerleyen Ay, dikkat ve sabır gerektiren, özenle yapılması arzu edilen işlerde başarılı olabileceğimizin altını çizmekte. Rasyonel olmamıza neden olacak bu enerjiler karşısında hayalcilikten uzaklaşarak görmekte zorlandığımız şeyleri net bir şekilde algılayabiliriz. Özellikle bağırsak problemleri, karın ağrıları baş gösterebilir.

Sabah 05:00’da Ay Retro Satürn ile kare açı içerisinde. Hayattan keyif almamız zor olacağı gibi karamsarlık duyguları ile baş etmek durumundayız. En ufak bir sorunda moralimiz bozulabileceği için bizi endişeye sürükleyen insanlarla bir araya gelmemeliyiz. Özellikle yaşça büyük kişilerle sorunların gün yüzüne çıkması mümkün. Fazla temkinli olmamız sebebiyle önümüze çıkan fırsatları kaçırmışsak bunların pişmanlığını duyabiliriz.

13:00’da Ay Neptün karşıtlığı hassas, alıngan yönümüzü ortaya çıkarırken gerçeklerden uzaklaşıp hayal dünyasında kaybolmamıza neden olabilir. Her ne kadar Başak enerjileri hakim de olsa Neptün enerjileri de çok yoğun olduğu için temkinli olmaya çalışmalıyız. Her şeye körü körüne inanmamak ve tedbirli olmak son derece önemli.

Gece 03:00’da Ay Plüton ile üçgen açı içerisinde. Hayatımızdaki olaylarla ilgili derin analiz yapabilme ve iç görü yetisinin devreye girmesi ile birçok şeyi sorgulayacağız. Duygularımızın uyanması ve hislerimizin kuvvetlenmesi mümkün.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu