01 Mart Çarşamba Gökyüzü

44

🌑04:07-05:40 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle eğer uyanıksanız önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçiyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen, nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var.
✨Öğleden sonra Ay Ay düğümleri ile olumlu açıda. Önemli toplantılarınız, iş görüşmeleriniz varsa bu saatlere denk getirebilirsiniz, olumlu sonuçlar almanız mümkün görünüyor.
🌟Akşam saatlerinde Ay Güneş üçgen. Fiziksel ve psikolojik açıdan dengeye geldiğiniz bu saatler son derece huzurlu mutlu hissettiğiniz saatler olacak. Günün yorgunluğunu ve stresinizi üzerinizden atmak için arkadaşlarınızla buluşmak için plan yapabilirsiniz. Sizden yayılan olumlu enerjiler herkese pozitif olarak yansıyacaktır.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu