01 Kasım Çarşamba Gökyüzü

30

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
🌜Sabah saatlerinde Ay Venüs kare. Sevgilinizin aşk sözcükleri ile güne başlamayı beklerken ilgisiz bir tavırla karşılaşmanız canınızı yakabilir. En iyisi fazla beklentiye girmeyin. Gerçek olmayan yapmacık tavırlar sizi daha fazla rahatsız edebilir.
🙏Öğlen ise Ay /Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Yaşayacağınız karmik deneyimler hayat yolunda başarmak istediğiniz hedeflerinize ulaşmak adına size yol gösterebilir. Bu nedenle lütfen farkındalıklı olmaya ve olaylarda sonuç çıkarmaya odaklanın.
❗️Öğleden sonra ise Ay Neptün kare. Önemli bir karar vermek, imza atmak, ortaklaşa iş yapmak için uygun bir zaman değildir. Mantıklı karar veremeyebilir, aldanabilir veya aldatabilirsiniz. Rahatlamak için keyif veren maddelere eğilim göstermemeye dikkat etmelisiniz.
🌜15:36 itibariyle Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saatten sonra almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.